ÖNEMLİ DUYURU:


  • İSTEĞE BAĞLI HAZIRLIK SEVİYE TESPİT SINAVINDAN 70 PUAN VE ÜZERİ ALAN ÖĞRENCİLERİN ÖĞRENCİ OTOMASYONUNDAN BÖLÜM DERSLERİNİ SEÇMELERİ GEREKMEKTEDİR. BU ÖĞRENCİLER YABANCI DİL SEVİYELERİ YETERLİ OLDUĞUNDAN HAZIRLIK EĞİTİMİNE DEVAM ETMEYECEKLERDİR. BU SINAV SONUCUNU 1. SINIFTA OKUTULAN ORTAK ZORUNLU YABANCI DİL I VE II DERSLERİNDEN MUAFİYET İÇİN KULLANABİLİRLER. SONUÇLARI KAYITLI OLDUKLARI BÖLÜMLERE YAZI İLE BİLDİRİLECEKTİR. ÖĞRENCİLER DERS SEÇİMİ İLE İLGİLİ BİLGİYİ KAYITLI OLDUKLARI BİRİMLERİN ÖĞRENCİ İŞLERİNDEN EDİNEBİLİRLER.

  • "ÖĞRENCİ NUMARASI EKSİK YADA YANLIŞ" HATASINI ALAN ÖĞRENCİLER KODLAMA HATALARI SEBEBİYLE SONUÇLARINI YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİ İŞLERİNDEN ÖĞRENMELERİ GEREKMEKTEDİR.

  • İSTEĞE BAĞLI HAZIRLIK SINIFI OKUYACAK ÖĞRENCİLERİN (69 PUAN VE ALTI)MUTLAKA 30 EYLÜL VE 01 EKİM TARİHLERİNDE ALİ OSMAN SÖNMEZ KAMPÜSÜ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULUNDA YAPILACAK OLAN ORYANTASYON EĞİTİMİNE KATILMALARI GEREKMEKTEDİR. ORYANTASYON PROGRAMI 29 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNÜNE KADAR WEB SAYFAMIZDA İLAN EDİLECEKTİR.


  • İSTEĞE BAĞLI HAZIRLIK MUAFİYET SINAV SONUÇLARI