ÖNEMLİ DUYURU


 • ORYANTASYON PROGRAMI 30 EYLÜL PAZARTESİ VE 01 EKİM 2019 SALI GÜNÜ YAPILACAKTIR VE TÜM HAZIRLIK EĞİTİMİ ALACAK ÖĞRENCİLERİN İKİ ORYANTASYONA DA KATILMALARI ZORUNLUDUR . PAZARTESİ GÜNÜ BİRİNCİ ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN ORYANTASYON SAAT 10:30' DA İKİNCİ ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN 16:00' DA BAŞLAYACAKTIR. PAZARTESİ GÜNÜ YAPILACAK OLAN ORYANTASYON, EĞİTİM GÖRECEĞİNİZ DERSLİKLERDE YAPILACAKTIR. SALI GÜNÜ İSE DİJİTAL KAYNAK KULLANIMI İLE İLGİLİ ORYANTASYON YAPILACAK OLUP, HER SINIFIN ORYANTASYONU FARKLI BİR SINIF VE FARKLI BİR DERSLİKTEDİR. LÜTFEN ÖNCE AŞAĞIDAKİ SINIF LİSTELERİNDEN HANGİ SEVİYEDE VE HANGİ DERSLİKTE OLDUĞUNUZU KONTROL EDİNİZ VE SONRA AŞAĞIDAKİ ORYANTASYON PROGRAMINDAN HANGİ SAATTE HANGİ DERSLİKTE OLMANIZ GEREKTİĞİNE BAKINIZ.
 • ORYANTASYON PROGRAMINDA; DERS PROGRAMLARINIZ, BİR YIL BOYUNCA KULLANACAĞINIZ EĞİTİM MATERYALLERİNİZ, UYMANIZ GEREKEN KURALLAR, YABANCI DİL EĞİTİMİNİZ İÇİN İLAVE İMKANLAR, BURSLAR, PART TIME İŞ İMKANLARI VB. KONULAR HAKKINDA BİLGİ VERİLECEKTİR. DERSLER 02 EKİM 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLAYACAKTIR. TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN ORYANTASYON PROGRAMINA KATILMIŞ VE DERS MATERYALLERİNİ SAĞLAMIŞ BİR ŞEKİLDE İLK DERS HAZIR OLMALARI GEREKMEKTEDİR.
 • SINIF LİSTELERİNDE İSMİ OLMAYAN ÖĞRENCİLERİN PAZARTESİ GÜNÜ SABAH SAAT 09:00 İTİBARİ İLE YÜKSEKOKUL ÖĞRENCİ İŞLERİNE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

 • ARKEOLOJİ VE ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI 30 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 10:30' DA A-BLOK BODRUM KAT CİNEDROM DA YAPILACAKTIR. ALMANCA HAZIRLIK SINIF LİSTELERİ ORYANTASYONDA AÇIKLANACAKTIR.

  FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI 30 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 10:30' DA A-BLOK GİRİŞ KAT 03 NOLU DERSLİKTE YAPILACAKTIR. FRANSIZCA HAZIRLIK SINIF LİSTELERİ ORYANTASYONDA AÇIKLANACAKTIR.

  1. ÖĞRETİM HAZIRLIK SINIF LİSTELERİ


  2. ÖĞRETİM HAZIRLIK SINIF LİSTELERİ


  30 EYLÜL 2019 PAZARTESİ ORYANTASYON PROGRAMI


  01 EKİM 2019 SALI ORYANTASYON PROGRAMI